Pracownik produkcji linii proszkowej – Tannenberg, Erzgebirge

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Pracownik produkcji linii proszkowej – Tannenberg, Erzgebirge

Dla firmy w Tannenbergu w Saksonii poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji linii proszkowej. Firma oferuje możliwość zatrudnienia na pełny lub częściowy etat! Idealny termin rozpoczęcia pracy to możliwie najszybciej.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa nowoczesnej linii proszkowej z programowaniem maszyn
  • Ustawianie i korygowanie parametrów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i jego zarządzanie
  • Ręczne przygotowywanie części przed malowaniem

Pracownik linii proszkowej (lakiernik)

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie jako lakiernik lub w pokrewnym obszarze
  • Doświadczenie zawodowe w lakierni proszkowej, idealnie w obróbce cienkiej blachy
  • Szybkość przyswajania wiedzy
  • Samodzielność i odpowiedzialność, zmysł porządku i czystości
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2
  • Samochód dojazdowy i prawo jazdy

Oferujemy:

  • Pracę w Niemczech na pełny lub częściowy etat
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i emerytalne
  • Darmowe napoje na miejscu pracy

Oferta pracy jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jeśli ta oferta pracy Cię zainteresowała, skontaktuj się z agencją pracy Starke Jobs w Aue: aue@starke-jobs.com.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami

Zostaw swój komentarz