O nas

Kim jest Starke Jobs?

Agencja personalna Starke Jobs od dawna jest stabilnym, niezawodnym i poszukiwanym pracodawcą dla firm w Saksonii. Starke Jobs specjalizuje się w zatrudnianiu osób dojeżdżających codziennie z okolic. Jesteśmy spółką z siedzibą i działającą w Niemczech, zarejestrowaną we właściwych urzędach niemieckich i podlegającą prawu niemieckiemu. Jesteśmy członkiem iGZ i stosujemy się do zbiorowego układu taryfowego, który posiada osobowość prawną w zakresie prawa niemieckiego.

Praca w Niemczech na codzienne dojazdy

Naszym głównym celem jest pomoc osobom z Polski w Niemczech, które chcą zmian i szukają możliwości pracy za granicą bez konieczności zmiany swojego życia w Polsce . Dlatego agencja pracy Starke Jobs stale poszukuje nowych osób poszukujących pracy z obszarów przygranicznych i miast, takich jak Zgorzelec , Bogatynia , Olszyna , Żagań , Żary , Bolesławiec  i inne

Oferty pracy za granicą prawie zawsze znajdują się w niewielkiej odległości jazdy. Cieszymy się, że dzięki pracy za granicą możemy zaoferować ludziom komfort w postaci niemieckiej umowy o pracę i wszystkich świadczeń socjalnych, które oferują Niemcy.

Pracownicy naszej agencji personalnej pracują w znanych międzynarodowych firmach produkujących produkty głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Szczególną uwagę przywiązuje się wówczas do ich integracji naszych pracowników i doskonałego wkomponowania w istniejący schemat procesu produkcyjnego.

Lachender Bauarbeiter zeigt mit seinem Daumen nach oben

Agencja rekrutacyjna Starke Jobs gwarantuje naszym pracownikom takie same wynagrodzenia jak zwykli pracownicy firmy.

Oferta pracy w Niemczech jest bardzo zróżnicowana w Starke Jobs. Poszukujemy pracowników i ekspertów z różnych dziedzin i zawodów. Doświadczony elektryk, spawacz, kierowca windy, piekarz, sprzedawca, magazynier, kucharz, kelner lub kelnerka, operator produkcji, hydraulik, malarz, lakiernik, stolarz, kierowca ciężarówki i wielu innych znajdzie u nas zatrudnienie…

Oferujemy uczciwą pracę, uczciwe wynagrodzenie, uczciwe postępowanie.

Pomagamy naszym pracownikom w załatwianiu spraw urzędowych, wspieramy w kontaktach z władzami niemieckimi lub w ubieganiu się o zasiłek rodzinny.

Starke Jobs da Ci pracę, która Ci odpowiada

Co oferuje agencja rekrutacyjna Starke Jobs?

Dbamy o zadowolenie naszych pracowników. Pomożemy Ci nie tylko znaleźć możliwość pracy w Niemczech, ale zapewnimy Ci wszystkie niezbędne rzeczy z tym związane: na przykład ubezpieczenie zdrowotne i społeczne. Doradzimy również przy wypełnianiu wniosku o Kindergeld lub otwarciu niemieckiego konta bankowego. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Dostępność bezpośrednia 
Nie trzebadługo czekać lub oczekiwać niedostępności osoby kontaktowej. Nasza cyfrowa centrala telefoniczna jest dostępna 24 godziny na dobę. Jeśli linia jest zajęta, odpowiednia osoba kontaktowa jest informowana e-mailem.

Łatwe zarządzanie dokumentami 
Wszystko wymagane Dokumenty związane z pracą i odcinkami wypłat, a nawet faktury i umowy można łatwo uzyskać za pośrednictwem portalu internetowego. Eliminuje to długie dostarczanie poczty.

Usługi tłumaczeniowe 
Możemy pomóc z tłumaczeniami na język niemiecki lub polski . Nasza usługa tłumaczeniowa oferuje na przykład tłumaczenie procedur BHP lub szkolenia BHP. Ponadto pomoże naszym pracownikom wypełnić różne oficjalne wnioski.

Nowoczesne
bezpieczeństwo taryfowe systemu taryf , opłata wstępna znacznie wyższej stawki minimalnej, dodatki branżowe również za prace pomocnicze, wydatki nadzwyczajne dla pracowników wykwalifikowanych, inne składki, a także rezerwy dodatkowe. Do tego czasu liczba dni urlopowych wciąż rośnie. 

Wdrożenie w najlepszych firmach
Jeśli pracujesz w Starke Jobs, masz świetną okazję poznać różne miejsca pracy i zebrać różne praktyczne doświadczenia. Różne firmy, struktury organizacyjne, procedury pracy i działania. Zdobędziesz  różne umiejętności społeczne, wiele nowych kontaktów, a tym samym zwiększysz swoje szanse na rynku pracy w przyszłości. Dobitnym tego dowodem są liczne przejęcia pracowników naszej agencji bezpośrednio przez  naszych klientów korporacyjnych.

Lepiej komunikacja 
Nasze zespoły w sekcjach są otwarte i zawsze gotowe do słuchania.Zawsze stoimy na straży interesów naszych pracowników  plus pomagamy w sprawach socjalnych i tak aby pomoc  zawsze była pomocna bez komplikacji.