Starke Jobs Bautzen 38284 views

Žlutá

Starke Jobs Bautzen - Praca w Niemczech: 128 wolnych ofert

Starke Jobs Bautzen

Informacje o firmie

  • Total Jobs 128 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 0048797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

O nas

W Polsce jest też coraz mniej atrakcyjnych  miejsc pracy. Starke Jobs Bautzen oferuje ciekawą alternatywę. Poszukujemy wielu doświadczonych i odpowiednich pracowników do różnych firm oferujących wolne miejsca pracy.

Wiele osób z Zgorzelca , Żar , Bogatynii  i innych pobliskich miast dojeżdża już do pracy ze Starke Jobs Bautzen.

Dzięki krótkim odległościom do pracy w Niemczech tuż za granicą wszystkie oferty nadają się do codziennych dojazdów.

PRACUJESZ W BUDZISZYN I OKOLICACH? – BEZ PROBLEMU

Nieustannie poszukujemy dobrych pracowników dla regionów Budziszyna, Zittau i Görlitz. Zatrudniamy głównie pracowników dla przemysłu metalowego i elektrycznego, a także dla przemysłu tekstylnego i tworzyw sztucznych. Nie ma znaczenia, czy są to specjaliści CNC, operatorzy maszyn, elektrycy, spawacze, operatorzy produkcji czy kierowcy VZV. Posiadamy szeroką gamę wakatów . Ale szukamy również kierowców ciężarówek, pielęgniarek, stolarzy i wielu innych zawodów.

COŚ O BUDZISZYN

Już w 1002 Budziszyn został po raz pierwszy wymieniony jako „Budissin”. Do dziś na szczycie bramy miejskiej widnieje słowiańskie słowo „Budysin”. Oficjalna zmiana nazwy Budziszyna miała miejsce w 1868 r. Dziś Budziszyn, liczący około 40 000 mieszkańców, jest dużym miastem powiatowym, od którego pochodzi nazwa powiatu Budziszyn.

Od początku do dnia dzisiejszego Budziszyn znany jest przede wszystkim jako centrum administracji państwowej na Górnych Łużycach. Ale ekonomicznie miasto ma wiele do zaoferowania. Oprócz znanych na całym świecie firm produkujących pojazdy szynowe i maszyny do pisania istnieje również szereg firm z zakresu produkcji i obróbki urządzeń, narzędzi, form oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Silnymi pracodawcami w regionie stały się również firmy budowlane i znane firmy informatyczne.

STARKE JOBS BAUTZEN

Nasz oddział w Budziszynie opiekuje się sympatycznym managerem z wieloletnim doświadczeniem w pośrednictwie pracy i pracy agencyjnej. Uzupełnia go nasz niemieckojęzyczny i polskojęzyczny rekruter, który dzięki swojemu doświadczeniu w przemyśle i produkcji potrafi idealnie odpowiedzieć na potrzeby naszych kandydatów.

Nasz zespół z oddziału w Budziszynie wspiera regionalnych pracodawców w zakresie pośrednictwa pracy i pośrednictwa pracy. Jednocześnie szczególnie ważne jest dla nas osobiste i trwałe wsparcie ze strony firm i osób poszukujących pracy.

W Budziszynie jest wiele wolnych miejsc pracy .

Polski rekruter – Pan  Tomasz

GDZIE ZNALEŹĆ PRACĘ STARKE BAUTZEN

Z centrum można dojechać przez Most Pokoju (Friedensbrücke) iw ciągu kilku minut pierwszym zjazdem z ronda dojedziesz do Schliebenstraße, gdzie znajduje się nasz oddział. Bezpłatny parking znajduje się bezpośrednio przed naszym oddziałem w IT-Systemhaus, tuż obok dużego parkingu dla turystów.

Z autostrady A4 do naszego oddziału można dojechać zjazdem Bautzen-West. Z Hoyerswerdaer Straße skręć w lewo na pierwszych światłach, bezpośrednio w Schliebenstraße.

Podróż jest również możliwa komunikacją miejską. Przystanek autobusowy „Fiedlerstraße” znajduje się zaledwie 1 minutę spacerem od naszego oddziału.

Skontaktuj się z nami