Kierowca pojazdu ciężarowego w Niemczech

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!
Whatsapp

Pośrednictwo pracy bezpośrednio do firmy na stanowisko kierowcy zawodowego i kierowcy ciężarówki

Jednym z naszych specjalnych obszarów rekrutacji jest bezpośrednie pośrednictwo pracy kierowców zawodowych bezpośrednio w firmie przewozowej. Jest to bardzo trudne w logistyce obsadzenia wolnych stanowisk. W ostatnich latach stało się to coraz bardziej widoczne, zwłaszcza w sektorze transportu dalekobieżnego w Niemczech. Pomimo osiągnięć w szkoleniu kierowców zawodowych, ciągłej poprawy warunków pracy, inwestycji w nowoczesne floty i rosnących świadczeń socjalnych, trend ten będzie się utrzymywał i nasilał, co wielu przewoźników odczuwa już dziś.

Teraz jest idealny czas na zmianę pracy. Jeszcze nigdy oferta pracy od firm transportowych w Niemczech po atrakcyjne oferty pracy dla kierowców ciężarówek nie była tak szeroka jak dziś. Ale jak znaleźć naprawdę poważne i odpowiednie z tych wszystkich ofert pracy? Z silnym i profesjonalnym partnerem u boku – Starke  Jobs! Pokażemy Ci, jak łatwo jest z nami znaleźć odpowiedniego pracodawcę w Niemczech.

Rekrutacja i pośrednictwo pracy kierowców ciężarówek zostało dodane do naszych usług rekrutacyjnych dopiero w 2016 roku i obecnie stanowi jedną trzecią naszej głównej działalności.

W 2016 roku było tylko 26 kierowców ale w 2018 roku udało nam się pomóc ponad 100 kierowcom. Zostali oni zatrudnieni bezpośrednio przez firmy przewozowe w Saksonii i Bawarii i tam rozpoczęli nowy stosunek pracy.

kierowca

Jak przebiega pośrednictwo pracy dla kierowcy ciężarówki?

Wyślij nam wybraną aplikację i swoje CV. Przetwarzamy Państwa dane i pomysły i dopasowujemy je do naszych istniejących ofert firm transportowych. Na podstawie Twoich danych tworzymy profil kierowcy i wysyłamy go do wybranego przez Ciebie spedytora. Państwa dane osobowe, takie jak data urodzenia, adres i numer telefonu pozostają anonimowe przy przekazywaniu dalej.

Preferujemy firmy spedycyjne, które znajdują się w strefie przygranicznej z Polską. Informacje, które podajesz są kluczowe dla sukcesu tej strony. Im więcej informacji otrzymamy od Ciebie, tym większe szanse na udane i długotrwałe zatrudnienie.

  • Wynagrodzenia / Wynagrodzenia (+ dodatki lub podobne świadczenia)
  • ADR (jakie klasy)
  • Rodzaj ładunku (np. materiały budowlane, książki, żywność, części samochodowe itp.) lub podobne
  • Trasy (np. krajowe (Niemcy), ogólnoeuropejskie lub stałe trasy itd. )
  • Rotacja lub system jazdy (np. poniedziałek-piątek, pięć tygodni z rzędu, jeden Tydzień wolny, itd.)
  • Jeśli firma transportowa zapewnia kierowcy zakwaterowanie na weekend
  • Jeśli tak, to kto płaci za zakwaterowanie?
  • Gdzie jest zaparkowana ciężarówka
  • Jakie typy samochodów są używane? (Wywrotka, nadwozie wymienne, naczepa, Wywrotka, ruchoma podłoga itp. )
  • Powiedz nam o wszystkich swoich pomysłach i życzeniach, a my znajdziemy odpowiedniego spedytora. Jeśli nie będziemy w stanie natychmiast przedstawić Ci odpowiedniej oferty pracy, wyszukamy dla Ciebie inne konkretne oferty pracy z firm logistycznych, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom. Rozmowa kwalifikacyjna i ewentualnie dzień próbny. Podczas całego procesu aplikacji i rekrutacji otrzymasz od nas, jako swojego partnera, kompleksowe wsparcie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie oferty dla kierowców.

Kierowca

Oferta pracy jako kierowca pojazdu ciężarowego w Niemczech.

Jakie są koszty pośrednictwa pracy dla kierowcy w Niemczech?

Spedytor płaci naszą prowizję. Kierowca ciężarówki nie płaci więc nic za zorganizowanie pracy.

Jakie korzyści niesie pośrednictwo poprzey firmę Starke Jobs?

Zaletą w porównaniu z różnymi portalami pracy jest to, że nie trzeba wysyłać wielu aplikacji, zanim uda się zawrzeć umowę o pracę z naprawdę odpowiednim pracodawcą.

U nas dowiedzą się Państwo od samego początku o każdej lokalizacji w sposób jasny i wyczerpujący. W ten sposób już wiesz, jakie warunki czekają na Ciebie w agencji spedycyjnej. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na niepotrzebne rozmowy telefoniczne i bezowocne wywiady.

Twój profil pozostaje anonimowy aż do osobistej rozmowy w agencji spedycyjnej.

Jesteśmy tu dla Ciebie! Negocjujemy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę od klienta. Ponieważ tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony, my jesteśmy zadowoleni!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji, bezpiecznego przetwarzania danych i umieszczenia Twojej nowej pracy w Niemczech jako kierowca.

 

Zostaw swój komentarz

Proszę śledzić i polub nas :)

Whatsapp