ZATRUDNIENIE W AGENCJI

Pomożemy Ci znaleźć pracę!

Jako regionalny dostawca usług personalnych często otrzymujemy zgłoszenia rekrutacyjne od firm. Wiele firm wykorzystuje know-how Starke Jobs jako narzędzie rekrutacyjne, którego potencjalni kandydaci nie powinni pracować jako pracownicy agencyjni, ale bezpośrednio z nimi na stałe. W wielu branżach wykwalifikowani pracownicy mają pierwszeństwo przed pracownikami agencyjnymi.

Starke Jobs pomaga obu stronom w całym procesie rekrutacji, a tym samym jest łącznikiem między pracodawcą a osobą poszukującą pracy.

 

Jak działa pośrednictwo bezpośrednie 

 

Bezpośrednie pośrednictwo pracy to jedna z usług, dla której doświadczone pośrednictwo pracy jest łącznikiem pomiędzy wykwalifikowanymi pracownikami a firmą. Z naszych usług korzysta wiele osób poszukujących pracy i firm klienckich ze wszystkich dziedzin. Postrzega nas jako efektywnego partnera w procesie rekrutacji.

Zasada jest prosta, a jednocześnie niezwykle skuteczna: pracodawca zwraca się do Starke Jobs o jak najszybsze obsadzenie obecnych wakatów odpowiednimi kandydatami. Aktualne oferty pracy są następnie publikowane na naszej stronie internetowej i innych renomowanych portalach pracy. Zalogujesz się do nas, a następnie będziesz pracować dla wybranego pracodawcy.

 

stellenanzeigen-in-der-zeitung-e1551011386192-500x300

Co możemy dla Ciebie zrobić jako pośrednik pracy?

recruiter-personalvermittler-600x450

Starke Jobs, jako pośrednik pracy, pomoże Ci skontaktować się z firmami w Twoim regionie. Wiemy, że jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i celowo wymagasz pracy w zakresie swoich umiejętności i wiedzy zawodowej. Twoje umiejętności są podsumowane w osobistym, indywidualnym profilu, który jest przekazywany i aktywnie prezentowany kilku firmom, które spełniają Twoje potrzeby.

Czyniąc to, sam decydujesz, jakie dane osobowe może lub powinien zawierać Twój profil, i przynajmniej na początku pozostajesz anonimowy.

Profesjonalne pośrednictwo pracy koncentruje się na niedawnych absolwentach lub osobach początkujących, a także na kandydatach z doświadczeniem zawodowym lub specjalistach z doświadczeniem zawodowym w danej dziedzinie. Jako pośrednik pracy pomożemy Ci we wszystkich fazach procesu rekrutacji.

Jeśli teraz nie mamy dla Ciebie odpowiedniej oferty pracy, po prostu zaloguj się do nas i tak, a nasz personel HR skontaktuje się z Tobą, aby wspólnie omówić Twoje perspektywy zawodowe. Starke Jobs będzie wtedy szukać firmy, która Ci odpowiada


Dlaczego firmy cenią nas jako pośredników pracowniczych

Firmy korzystają z usług pośrednika. Jako regionalny pośrednik pracy, Starke Jobs zajmuje się jedną z najważniejszych i najbardziej czasochłonnych faz procesu rekrutacji.

Od ogłoszenia o wakacie, przez wybór różnych kandydatów, po ostateczną odpowiedź.

W zależności od wielkości działalności firma otrzyma ponad sto aplikacji o pracę. Wiele firm często nie ma czasu, aby dać wszystkim kandydatom szansę na przedstawienie się na osobistej rozmowie kwalifikacyjnej. Nasi klienci otrzymują od nas listę wstępnie wyselekcjonowanych i odpowiednich kandydatów na dane stanowisko.

Twoja satysfakcja – nasz cel!

Pomyślne obsadzanie pracy w ramach stażu pracy jest zakończone tylko wtedy, gdy obie strony – tj. Ty jako osoba poszukująca pracy i firma – jesteście całkowicie szczęśliwi i zadowoleni.

Zgodnie z Twoimi kompetencjami zawodowymi i osobistymi zainteresowaniami, wspólnie omówimy ogłoszone wakaty z odpowiednimi wymaganiami i ofertami firm. Nasz zespół intensywnie zajmuje się Twoimi dokumentami i aplikacjami, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.

.

Czy pośrednictwo pracy jest lepsze niż praca agencyjna?

W przypadku wcześniejszego zatrudnienia za pośrednictwem agencji pracy, kandydat i pracodawca mogą się lepiej poznać i zweryfikować, czy praca spełniła wzajemne oczekiwania, a wiedza specjalistyczna spełnia wymagania.

 

Zwłaszcza w zawodach rzemieślniczych z góry uzgadniany jest krótki test, aby sprawdzić, czy pracownik spełnia wymagania i warunki firmy. Czasami zdarza się, że nasi pracownicy kontaktują się z nami i proszą o pracę zastępczą, ponieważ praca w danej firmie nie do końca spełnia ich oczekiwania. Również w takich przypadkach konsultanci HR i rekruterzy Starke Jobs są Twoim niezawodnym partnerem i starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich stron.

 

W sektorze produkcyjnym, w przemyśle metalowym i elektrotechnicznym, a także w przetwórstwie tworzyw sztucznych pracownicy są pracownikami długoterminowymi za pośrednictwem agencji pracy, aby zachować elastyczność w przypadku wahań zamówień. Ale nawet tutaj istnieją przepisy, które prowadzą do przejęć bezpośrednio pod firmą w perspektywie średnioterminowej. Kolejną zaletą dla pracowników są układy zbiorowe dotyczące dopłat według sektora dla pracowników agencyjnych

w przemyśle metalowym i elektrotechnicznym, przemyśle tworzyw sztucznych i gumy, przemyśle włókienniczym i innych. Gwarantuje to, że od pierwszego dnia zarobki pracowników agencji są stopniowo dostosowywane do zarobków stałych pracowników.