Starke Jobs Aue 55724 views

Žlutá
Something About Company

Agencja pracy Starke Jobs w Aue stale poszukuje odpowiednich osób poszukujących pracy w Niemczech w regionie Aue-Schwarzenberg i Vogtland. Specjalnie dla przemysłu metalowego, elektrotechnicznego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także dla branży lakierniczej, elektrycznej i hydraulicznej.

SZUKAMY NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW

– PRACA W AUE –

Niezależnie od tego, czy jesteś ślusarzem, konserwatorem, mechatronikiem, ślusarzem, spawaczem, elektrykiem, hydraulikiem, operatorem produkcji czy kierowcą wózka widłowego, mamy dla Ciebie odpowiednie oferty pracy.

Oferujemy również pracę kierowcom zawodowym , pielęgniarkom, stolarzom i wielu innym.

Oferowana przez nas praca znajduje się w pobliżu granicy z Czechami -do Polski tylko 150 km Zatrudnienie znajdą u nas kandydaci z miast przygranicznych ale również z całej Polski z opcją zakwaterowania.

O STARKE JOBS AUE

Dwóch zmotywowanych i doświadczonych menedżerów pomoże Ci jako osoby kontaktowe dla osób poszukujących pracy w Niemczech w oddziale w Aue.

Chętnie pomogą Ci w znalezieniu pracy dzięki wieloletnim relacjom z klientami i doświadczeniu na regionalnym rynku pracy.

Nie tylko zatrudniamy osoby poszukujące pracy, ale także prowadzimy pośrednictwo bezpośrednio pod firmą lub spedycję. Często zdarza się, że naszym pracownikom proponuje się umowę bezpośrednio od firmy, w której mają pracę od nas. To dowód na to, że firmy naszych pracowników i praca, którą wykonują, cenią.

Uczciwe postępowanie jest dla nas najwyższym priorytetem od pierwszego spotkania z Państwem w naszym oddziale w Aue do pierwszego wdrożenia w nowej pracy.

W Aue znajdziesz wiele aktualnych ofert pracy.

Pomagamy naszym pracownikom radzić sobie z zadaniami biurokratycznymi, wspieramy ich w kontaktach z władzami niemieckimi czy w ubieganiu się o zasiłek wychowawczy.

 

JAK I GDZIE NAS ZNALEŹĆ

Oddział Starke Jobs Aue znajduje się tuż obok dużego oddziału Sparkasse. Przejazd do centrum miasta. Alfred-Brodauf-Straße znajduje się w samym środku starego rynku.

Nasz oddział znajduje się po prawej stronie po około 100 m. Samochód można zaparkować bezpośrednio na Alfred-Brodauf-Straße lub na jednej z wielu bocznych ulic.

Dzięki agentom transportu publicznego, Bus B znajduje się w pobliżu Starke Jobs w Aue, przystanku autobusowego w Simmel, zaledwie 150 metrów od hotelu.

Informacje o firmie
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • E-mail polska@starke-jobs.com
  • Miejsce pracy

Skontaktuj się z nami