Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Operatorzy maszyn CNC – Marienberg, Niemcy

Ta oferta pracy w mieście Marienberg na stanowisku operator maszyn CNC pochodzi z firmy rodzinnej. Poszukuje nowych pracowników i chciałaby znaleźć odpowiednich kandydatów z szeregów Czechów zainteresowanych obsługą maszyn CNC, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Wymagana jest również znajomość języka niemieckiego do samodzielnej komunikacji.

Obróbka CNC stała się jednym z najważniejszych procesów obróbczych ostatnich lat. Na nowoczesnych centrach obróbczych detale mogą być wyposażone w fazowane krawędzie, gwinty i nie tylko.

praca w Niemczech, obsługa CNC

Zadania na stanowisko operator maszyny CNC:

  • ustawianie/regulacja i obsługa maszyn CNC
  • montaż, modyfikacja i obróbka detali zgodnie z rysunkiem
  • zmiany/korekty programów CNC
  • praca z suwmiarkami i nowoczesnymi systemami pomiarowymi,
  • kontrola jakości
  • czyszczenie, pielęgnacja, konserwacja i naprawa maszyn i narzędzi

Obsługa maszyny CNC – wymagania:

  • ukończone wykształcenie w zakresie obróbki metali
  • podstawowa wiedza i doświadczenie w zakresie toczenia CNC
  • orientacja w rysunkach technicznych i umiejętność ich czytania
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych
  • własna inicjatywa, rzetelność i staranność
  • gotowość do pracy na trzy zmiany
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 – nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test

Jako operator maszyn CNC możesz liczyć na:

  • Stawka godzinowa od 12,00 € + dopłaty w zależności od kwalifikacji
  • Fahrgeld – dodatek na dojazdy
  • środowisko rodzinne i gwarancja włączenia
  • krótki dystans dojazdu i parking firmowy
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony i wsparcie na miejscu
  • świadczenia zbiorowe, takie jak dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • dopłaty za nocne zmiany i nadgodziny
  • szkolenia personelu i możliwości dalszego kształcenia

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako operator maszyn CNC, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Do każdej oferty pracy można wysłać swój życiorys na wskazany adres email.

Oferty pracy w Niemczech

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Zastanawiacie się Państwo jaka jest sytuacja w Niemczeh po kryzysie z Corona wirus? Zobaczcie artykuł o podatkach i ubezpieczeniu w Niemczech i ich zmianach w 2021 roku. W tym roku również pensja minimalna oraz Dodatek na dzieci wzrósł, podatki zmalały. W Niemczech w 2021 roku będziecie Państwo zarabiać więcej jak nigdy wcześniej. Apropo Dodatku dla dzieci Kindergeld: także w 2021 roku w Niemczech wypłacany jest dodatkowy Bonus do dodatku dla dzieci Kindergeld. Na naszym blogu dowiecie się Państwo nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech ale także jak można przygotować prawidłowo życiorys, czy język niemiecki jest bezwględnie wymagany w Niemczech oraz jak wygląda sytuacja jak jeden z rodziców dojeżdza do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon +48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami