Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Elektryk – Scheibenberg, Niemcy

Dla naszego klienta, firmy z Scheibenberg, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko elektryk. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Niemczech i chciałbyś być ważnym członkiem zespołu firmy w dziedzinie inżynierii mechanicznej, czytaj dalej.

Będziesz wykonywać następujące zadania:

  • Rozpoznawanie błędów w schemacie elektronicznym maszyn
  • Remonty różnych maszyn w produkcji
  • Uruchomienie, konserwacja i naprawa maszyn bezpośrednio u klienta
  • Prace pomocnicze przy ręcznych naprawach maszyn

praca elektryka elektryka w niemczech

Co musi spełnić elektryk:

  • Ukończone wykształcenie w zakresie elektryka, elektroniki lub mechatroniki
  • Myślenie techniczne
  • Zaletą jest również doświadczenie z maszynami Siemens, Fanuc i Heidenhein
  • Prawo jazdy B
  • Gotowość do zachowania czujności w razie potrzeby
  • Umiejętność samodzielnej i rzetelnej pracy
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B1

W zamian elektryk może liczyć na:

  • Wynagrodzenie od 12 € / godzina brutto + dopłaty
  • Stała obsługa naszego dyspozytora
  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • Podwyżka płac według tabel taryfowych
  • Parking dla pracowników bezpośrednio przy miejscu pracy
  • Płatność za zakwaterowanie i wyżywienie w przypadku podróży służbowej
  • Stałe zatrudnienie w zamożnym społeczeństwie

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako elektryk, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Do każdej oferty pracy można wysłać swój życiorys na wskazany adres email.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Zastanawiacie się Państwo jaka jest sytuacja w Niemczeh po kryzysie z Corona wirus? Zobaczcie artykuł o podatkach i ubezpieczeniu w Niemczech i ich zmianach w 2021 roku. W tym roku również pensja minimalna oraz Dodatek na dzieci wzrósł, podatki zmalały. W Niemczech w 2021 roku będziecie Państwo zarabiać więcej jak nigdy wcześniej. Apropo Dodatku dla dzieci Kindergeld: także w 2021 roku w Niemczech wypłacany jest dodatkowy Bonus do dodatku dla dzieci Kindergeld. Na naszym blogu dowiecie się Państwo nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech ale także jak można przygotować prawidłowo życiorys, czy język niemiecki jest bezwględnie wymagany w Niemczech oraz jak wygląda sytuacja jak jeden z rodziców dojeżdza do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon +48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami