Technik IT – Budziszyn, Niemcy

Job Overview

  • Kod pocztowy 02625
  • Wynagrodzenie €3500 ~ €4000
  • Poziom doświadczenia Zaawansowany
  • Doświadczenie w latach 2-5
  • Telefon +48797705684
  • Poziom języka niemieckiego B2
  • Zmiany 1 zmiana
Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Technik IT – Budziszyn, Niemcy

Poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko technik IT dla firmy w Budziszynie w Niemczech przy granicy. Dla pracodawcy, który od 20 lat pracuje w branży IT, wykonasz czynności związane z zarządzaniem IT w małych i średnich organizacjach. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2, co odpowiada biegłej znajomości języka w mowie i piśmie. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym, a do Państwa dyspozycji będzie również samochód służbowy do celów prywatnych.

Opis stanowiska dla techników IT:

  • Zarządzanie IT w małych i średnich organizacjach, czyli instalacja i konfiguracja wspólnego oprogramowania (Windows lub Linux)
  • Drobne interwencje sprzętowe (serwery, komputery stacjonarne, drukarki, wirtualizacja), zarządzanie elementami sieci (routery, zapory)
  • Wsparcie użytkownika

it technik praca w Niemczech

Jako technik IT wymagamy:

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami serwerowymi Windows (zaletą Linuxa)
  • Doświadczenie w konfiguracji i obsłudze typowego sprzętu biurowego (komputer, drukarka,…)
  • Znajomość sieci komputerowych i Internetu
  • Podstawy bezpieczeństwa komputerowego
  • Ogólna znajomość innych technologii biznesowych – serwery WWW, systemy bazodanowe, LDAP, routing poczty, bezpieczeństwo itp.
  • Ogólny przegląd zagadnień IT
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • NJ na poziomie co najmniej B1 konieczności
  • Prawo jazdy B

Jako technik IT oferujemy:

  • Zaplecze stabilnej, solidnej i renomowanej firmy
  • Rozwój zawodowy i profesjonalne know-how
  • Perspektywiczne zatrudnienie z odpowiednią oceną
  • Przyjemne środowisko pracy w młodym zespole
  • Szkolenie zawodowe (certyfikacja)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wykorzystania samochodu służbowego VW Golf Combi do celów prywatnych
  • Korzyści dla firmy (telefon biznesowy, laptop, płatne szkolenia,…)
  • Miejsce pracy:  Budziszyn
  • Przyjazd na podstawie umowy

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako technik IT, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami