Spawacz – Annaberg-Buchholz, Niemcy

Job Overview

  • Kod pocztowy 09456
  • Wynagrodzenie €2000 ~ €2500
  • Poziom doświadczenia Początkujący
  • Doświadczenie w latach 0-2
  • Ilość godzin pracy 40 godzin / tydzień
  • Poziom języka niemieckiego A2
  • Zmiany 2 zmiany
Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Oferty pracy w Saksonii – Spawacz – Annaberg-Buchholz, Niemcy

Przyjmiemy kandydatów na stanowisko spawacz w Annaberg-Buchholz w Saksonii. Będziesz odpowiedzialny za spawanie blach, głównie stalowych, wynikiem będą pojedyncze spawane części lub kompletne pojemniki. Wymagamy profesjonalnego certyfikatu na spawanie metodą MAG, praktyka jest zaletą, ale zapraszamy również spawaczy bez wcześniejszego doświadczenia. Przyjazd możliwy natychmiast.Praca blisko polskiej granicy

Opis stanowiska na stanowisku spawacza:

  • Spawanie pojedynczych zespołów i pojemników z blachy stalowej
  • Kontrola jakości spawanych części

Jako spawacz MAG powinieneś poznać:

  • Znajomość spawania MAG
  • Chęć pracy w systemie 2-zmianowym
  • Znajomość języka niemieckiego z poziomu A2 – nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test
  • Prawo jazdy i pojazd do pracy (brak transportu)

spawacz pracujący w Saksonii

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Niemieckie ubezpieczenie społeczne, zdrowotne i emerytalne
  • Zarobki od 12,50 €/h + taryfa – wynagrodzenie podane jest jako płaca minimalna w Niemczech dla spawaczy ustalona umową taryfową. Konkretna kwota zostanie uzgodniona między wnioskodawcą a pracodawcą na podstawie wcześniejszego doświadczenia!
  • Inne korzyści taryfowe, takie jak dopłata świąteczna i premia świąteczna
  • Wsparcie w komunikacji z urzędami niemieckimi (banki, kasa chorych, urzędy skarbowe, wnioski o zasiłki na dzieci itp.)

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako spawacz, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Do każdej oferty pracy można wysłać swój życiorys na wskazany adres email.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Zastanawiacie się Państwo jaka jest sytuacja w Niemczeh po kryzysie z Corona wirus? Zobaczcie artykuł o podatkach i ubezpieczeniu w Niemczech i ich zmianach w 2021 roku. W tym roku również pensja minimalna oraz Dodatek na dzieci wzrósł, podatki zmalały. W Niemczech w 2021 roku będziecie Państwo zarabiać więcej jak nigdy wcześniej. Apropo Dodatku dla dzieci Kindergeld: także w 2021 roku w Niemczech wypłacany jest dodatkowy Bonus do dodatku dla dzieci Kindergeld. Na naszym blogu dowiecie się Państwo nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech ale także jak można przygotować prawidłowo życiorys, czy język niemiecki jest bezwględnie wymagany w Niemczech oraz jak wygląda sytuacja jak jeden z rodziców dojeżdza do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon +48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami