Serwisant – Meinersdorf, Niemcy

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Serwisant – Meinersdorf, Niemcy

Dla firmy w Meinersdorf w Niemczech (na południe od Chemnitz) zatrudnimy kandydatów na stanowisko serwisant z wyjazdami po całym świecie. Naszym partnerem i Twoim nowym miejscem pracy jest firma założona w 1972 roku. Ta od początku swojej działalności specjalizowała się w sprzedaży przemysłowych obwodów drukowanych. Ta oferta pracy w Niemczech przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcieliby pracować na ciekawym i samodzielnym stanowisku pracy. Korzystając z posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego i angielskiego.

Opis stanowiska na stanowisko serwisant:

  • Montaż i uruchomienie maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych dla klientów na całym świecie
  • Wyszukiwanie usterek i rozwiązywanie problemów
  • Realizacja szkoleń z obsługi klienta
  • Przeglądy maszyn i montaż części zamiennych

serwisant

Wymagania na stanowisko serwisant:

  • Ukończone wykształcenie w zakresie techniki, mechatroniki lub w dziedzinie pokrewnej
  • Doświadczenie serwisanta to atut
  • Znajomość procesów mechanicznych, umiejętność bezpiecznej obsługi technologii, jej regulacji i konserwacji
  • Chęć podróżowania po świecie (około połowa czasu pracy)
  • język angielski i niemiecki na poziomie komunikatywnym nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test

Jako serwisant oferujemy:

  • Wynagrodzenie zgodne z umową taryfową iGZ
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie ubezpieczenie społeczne, zdrowotne i emerytalne
  • Odpowiedzialna i ciekawa praca
  • Stabilna pozycja pracy w obiecującej firmie
  • 25 dni wakacji
  • Bonusy świąteczne lub świąteczne

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako serwisant, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 137 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami