Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Oferta pracy w Niemczech – Operator produkcji – Steinberg / Saksonia

Nasza firma oferuje pracę w Niemczech – w mieście Steinberg. Jako operator produkcji zajmujący się produkcją rur ze stali nierdzewnej, natychmiast przyjmie na to stanowisko trzech kandydatów. Rury ze stali nierdzewnej produkowane są zarówno dla przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego jak i maszynowego.

Zadania na stanowisku operatora produkcji:

  • produkcja i obróbka rur ze stali nierdzewnej
  • obsługa maszyn, np. obciągarki,
  • prace związane z cięciem i gięciem
  • prace przygotowawcze, takie jak prace mocujące do późniejszego transportu,
  • kontrola jakości

praca w Niemczech - operator produkcji

Te wymagania czekają na Ciebie w Steinbergu:

  • pierwsze doświadczenie w produkcji lub w branży metalowej jako operator produkcji
  • gotowość do pracy na dwie zmiany
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2 / B1 – nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test

Jako operator produkcji w Steinberg możesz spodziewać się:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • zarobki od 11,50 EUR/ha składek indywidualnych + inne świadczenia taryfowe, takie jak dodatek urlopowy i dodatki świąteczne
  • wsparcie w komunikacji z urzędami niemieckimi (banki, kasa chorych, urzędy skarbowe, wnioski o zasiłki na dzieci itp.)

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako operator produkcji, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Do każdej oferty pracy można wysłać swój życiorys na wskazany adres email.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Zastanawiacie się Państwo jaka jest sytuacja w Niemczeh po kryzysie z Corona wirus? Zobaczcie artykuł o podatkach i ubezpieczeniu w Niemczech i ich zmianach w 2021 roku. W tym roku również pensja minimalna oraz Dodatek na dzieci wzrósł, podatki zmalały. W Niemczech w 2021 roku będziecie Państwo zarabiać więcej jak nigdy wcześniej. Apropo Dodatku dla dzieci Kindergeld: także w 2021 roku w Niemczech wypłacany jest dodatkowy Bonus do dodatku dla dzieci Kindergeld. Na naszym blogu dowiecie się Państwo nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech ale także jak można przygotować prawidłowo życiorys, czy język niemiecki jest bezwględnie wymagany w Niemczech oraz jak wygląda sytuacja jak jeden z rodziców dojeżdza do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 144 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami