Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Oferty pracy – Operator dźwigu – Elterlein, Niemcy

Nasz klient w Elterlein jest jednym z wiodących światowych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizuje się w produkcji części samochodowych do niemal wszystkich marek samochodów, co czyni ją stabilnym partnerem na rynku motoryzacyjnym.

Poszukujemy doświadczonych kierowców wózków widłowych oraz pracowników magazynowych do pracy trzyzmianowej dla branży logistycznej. Jako pracownik logistyki jesteś odpowiedzialny za zaopatrzenie linii produkcyjnych w materiał i transport gotowych modułów do wysyłki. Przyjazd możliwy od zaraz!

Jako operator dźwigu powinieneś posiadać ważną licencję na wózek widłowy oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych. Kolejnym z podstawowych wymagań jest posiadanie własnego samochodu na dojazdy do pracy oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1.

Opis stanowiska na stanowisko kierowcy wysokiego podnoszenia:

  • Transport materiałów i towarów pomiędzy magazynem a fabryką
  • Prace załadunkowe i rozładunkowe
  • Zarządzanie dokumentacją

kierowca wysokiego podnoszenia pracujący w niemczech

Na stanowisko kierowcy wysokiego podnoszenia oczekujemy:

  • Wcześniejsze doświadczenie w logistyce lub zarządzaniu magazynem
  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych
  • Chęć pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1 – nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test
  • Prawo jazdy sk. B i posiadam samochód na dojazdy do pracy

Dla operator dźwigu oferujemy:

  • Praca w Niemczech na pełen etat i na niemiecką umowę o pracę
  • Dochód od 11,72 EUR/h + dopłaty oddziałowe + dopłaty za zmiany
  • Płatne przerwy
  • Dodatki transportowe od pierwszego dnia roboczego
  • Dużo czeskich kolegów, dobre okazje do wspólnych przejazdów
  • Bezpłatne testowanie testów antygenowych POC
  • Premium dwa razy w roku
  • Świetna atmosfera pracy
  • Osoba kontaktowa, z którą możesz załatwić wszystkie sprawy związane z pracą i życiem w Niemczech przez cały czas trwania stosunku pracy

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako operator dźwigu, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Do każdej oferty pracy można wysłać swój życiorys na wskazany adres email.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Zastanawiacie się Państwo jaka jest sytuacja w Niemczeh po kryzysie z Corona wirus? Zobaczcie artykuł o podatkach i ubezpieczeniu w Niemczech i ich zmianach w 2021 roku. W tym roku również pensja minimalna oraz Dodatek na dzieci wzrósł, podatki zmalały. W Niemczech w 2021 roku będziecie Państwo zarabiać więcej jak nigdy wcześniej. Apropo Dodatku dla dzieci Kindergeld: także w 2021 roku w Niemczech wypłacany jest dodatkowy Bonus do dodatku dla dzieci Kindergeld. Na naszym blogu dowiecie się Państwo nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech ale także jak można przygotować prawidłowo życiorys, czy język niemiecki jest bezwględnie wymagany w Niemczech oraz jak wygląda sytuacja jak jeden z rodziców dojeżdza do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę