Monter – Annaberg-Buchholz, Niemcy

Job Overview

  • Wynagrodzenie €2000 ~ €2500
  • Poziom doświadczenia Zaawansowany
  • Doświadczenie w latach 0-2
  • Poziom języka niemieckiego B2
  • Zmiany 1 zmiana
Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Monter – Annaberg-Buchholz, Niemcy

Dzięki możliwości startu niezwłocznie przyjmiemy kandydatów na stanowisko monter/hydraulik. Firma, w której pracujesz, specjalizuje się w branży grzewczej i hydraulicznej. Twoim zadaniem będzie wykonanie prac związanych z montażem instalacji sanitarnych, wodnych, grzewczych i klimatyzacyjnych. Będziesz pracować w budynkach klientów, wśród których znajdują się nie tylko lokale mieszkalne czy domy jednorodzinne, ale także hotele i obiekty komercyjne.

Opis stanowiska na stanowisko monter/hydraulik:

  • Montaż instalacji grzewczych, sanitarnych i wentylacyjnych
  • Kompletna renowacja istniejących systemów
  • Konserwacja i naprawa systemów grzewczych i wentylacyjnych
  • Montaż i podłączenie instalacji sanitarnych
  • Kontrola zgodnie z projektem i realizacja prac jakościowych wraz z odpowiednią dokumentacją

praca montera hydraulika w annaberg w niemczech

Wymagania dla kandydatów na stanowisko monter/hydraulik:

  • Ukończone wykształcenie jako mechanik zakładowy, hydraulik, monter, ślusarz lub technik klimatyzacji
  • Elastyczność i praca zespołowa
  • Niemiecki przynajmniej B2 lub lepszy nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test
  • Prawo jazdy klasy B i własny samochód

Na stanowisko monter/hydraulik oferujemy:

  • W zależności od kwalifikacji 12-14 €/h brutto
  • Premium dwa razy w roku na święta i Boże Narodzenie
  • Rosnące pensje i premie w zależności od stażu pracy i wydajności
  • Przy odpowiednich kwalifikacjach i obopólnym zainteresowaniu możliwość przejęcia firmy

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako monter, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon +48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami