Mechanik przemysłowy , mechanik maszyn rolniczych – Großröhrsdorf , Niemcy , blisko polskiej granicy

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Mechanik urządzeń przemysłowych , rolniczych  – Großröhrsdorf  Niemcy

Ta oferta pracy w Niemczech jest odpowiednia dla wszystkich wykształconych mechanikow . Poszukujemy wykwalifikowanego pracownika z doświadczeniem na stanowisku mechanik przemysłowy. Twoim miejscem pracy będzie w Großröhrsdorf , gdzie będziesz odpowiedzialny za doskonały stan wszystkich zakładów produkcyjnych. Przyjazd możliwy natychmiast.

Jako mechanik przemysłowy będziesz wykonywać następujące zadania:

  • Pielęgnacja i konserwacja maszyn przemysłowych i rolniczych
  • Ocena awarii, naprawy maszyn przemysłowych
  • Optymalizacja urządzenia
  • Ocena dokumentacji technicznej i obróbka rysunków montażowych

Jakie są wymagania na stanowisko mechanik przemysłowy ?

  • Ukończone wykształcenie jako mechanik przemysłowy,mszyn rolniczych  itp. lub udokumentowane doświadczenie w tej dziedzinie
  • Dowód kompetencji zawodowych w zakresie kontroli VZV zaletą
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji
  • Niezawodność, niezależność
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Praca w Niemczech - Mechanik przemysłowych urządzeń roboczych dla Scherdel

W firmie mechanik przemysłowy może od nas oczekiwać:

  • Pracuj w wykwalifikowanym zespole
  • Zróżnicowana praca i możliwość rozwoju kariery
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Przychody zgodnie z układem zbiorowym IGZ i odpowiednią wyceną taryfy
  • 24 dniowe premie świąteczne, świąteczne i świąteczne i wiele więcej
  • Osoba kontaktowa mówiąca po polsku
  • Pomoc w rozliczeniu ubezpieczenia emerytalnego, zdrowotnego i społecznego, pomoc przy ubieganiu się o Kindergeld i nie tylko

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako mechanik przemysłowy, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon +48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami