Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Kierowca ciężarówki – Nebelschütz

Dla firmy działającej w przemyśle metalowym poszukujemy kandydata na skumulowane stanowisko, gdzie głównym zadaniem będzie dostarczanie gotowych produktów klientom w okolicach Kamenz – Drezno. Miejsce pracy znajduje się na przedmieściach Kamenz, w miejscowości Nebelschütz. Ta oferta pracy kierowca ciężarówki jest więc idealna dla osób dojeżdżających codziennie ze Zgorzelca i okolic (około 75 km).

Zakres obowiązków:

  • Rozwożenie produktów firmy do klientów w okolicy
  • Praca w magazynie – przygotowywanie dostaw
  • Wykonywanie drobnych prac produkcyjnych w przemyśle metalowym

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Karta kierowcy
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Kwalifikacje zgodnie z ustawą o kwalifikacjach zawodowych kierowców
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – co najmniej B1

Oferujemy:

  • Pracę w Niemczech na główny stosunek pracy, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Diety 15 € dziennie
  • Wynagrodzenie według tabeli płac, zależne od doświadczenia zawodowego

Ta oferta pracy jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy kierowca ciężarówki, skontaktuj się ze Starke Jobs w Bautzen. Jeśli szukasz pracy w innej dziedzinie, sprawdź inne oferty pracy w Niemczech. Prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 144 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami

Zostaw swój komentarz