Sprzedawca – Lengefeld, Niemcy

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Sprzedawca – Lengefeld, Niemcy

Praca w Niemczech z natychmiastowym wejściem: Przyjmiemy kandydatów na stanowisko sprzedawca do sklepu spożywczego w Lengefeld. Obsłużysz klientów w dziale spożywczym przy ladzie z mięsem, kiełbaskami, serem, ciastkami i innymi. Zatroszczysz się również o sprawdzenie świeżości oferowanego towaru, zgodność z normami higienicznymi i nie tylko. Przyjazd możliwy natychmiast.

Te zadania czekają na Ciebie na stanowisku sprzedawca:

  • Sprzedaż żywności codziennego użytku, zwłaszcza mięsa i serów
  • Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta
  • Zapewnienie ogólnych czynności w sklepie
  • Opieka nad produktami i asortymentem (prezentacja towaru, wypełnienie półek itp.)

sprzedawca pracujący w niemczech

Jako sprzedawca powinieneś poznać:

  • Zaletą jest ukończone szkolenie zawodowe w handlu detalicznym lub porównywalne doświadczenie w handlu detalicznym
  • Przyjazny wygląd i wysoka orientacja na klienta
  • Rzetelność, staranność i dokładność
  • Niemiecki co najmniej na poziomie B1 nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test

Jako sprzedawca oferujemy Państwu:

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku od 08:00 do 19:00, w sobotę od 07:00 do 14:00
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i umiejętnościami językowymi, nagrody na podstawie wyników
  • Rabat dla pracowników
  • Różne opcje treningowe
  • E-learning wliczony w godziny pracy
  • Środowisko pracy odpowiednie do rozwoju osobistego z dużą przestrzenią do podejmowania decyzji

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako sprzedawca, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 144 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami