Spawacz – Plauen, Niemcy

Job Overview

  • Wynagrodzenie €2000 ~ €2500
  • Poziom doświadczenia Zaawansowany
  • Doświadczenie w latach 0-2
  • Poziom języka niemieckiego B1
  • Zmiany inne
Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Oferty pracy w Niemczech – Spawacz – Plauen, Niemcy

Dla naszego partnera, firmy z siedzibą w Plauen w Niemczech, przyjmiemy kandydatów na stanowisko spawacz. Twoim pracodawcą będzie firma specjalizująca się w planowaniu, produkcji, logistyce i montażu konstrukcji hydraulicznych i stalowych mostów i budynków oraz budynków wysokościowych. Przyjazd możliwy od zaraz!

Opis stanowiska na stanowisku spawacz:

  • Spawanie różnych części, formowanie połączeń blach o grubościach wg specyfikacji technologicznej
  • Czytanie rysunków i szkiców
  • Czyszczenie spoin i kontrola wizualna
  • Profesjonalna naprawa wad spawalniczych po konsultacji z technikiem spawalniczym
  • Szlifowanie konturowe bez pęknięć i szczelin

spawacz prace spawalnicze w niemczech

Wymagania dla kandydatów na stanowisko spawacz:

  • Testy spawania metodą MAG zgodnie z EN 287 część 1
    – 135 P BW 1.2 S t15 PF ssnb
    – 135 P FW 1.2 S t15 PB ml
    – 136 P BW 1.2 P t15 PF ssmb
    – 136 P FW 1.2 P t15 PF ml
    – Ostrożny i precyzyjny sposób pracy
  • Atutem jest ukończone wykształcenie w zakresie produkcji metali
  • Uprawnienia do obsługi suwnic halowych
  • Niemiecki B1 – nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Wynagrodzenie pozataryfowe zgodnie z układem zbiorowym
  • Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Dodatek świąteczny i świąteczny
  • Bezpłatne zapewnienie ochronnych środków pracy i odzieży
  • 25 dni wakacji

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako spawacz, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon +48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami