Operator produkcji , Stolarz – Zittau, Niemcy, tuż obok polskiej granicy w Bogatyni

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Operator produkcji -Stolarz ,  Zittau, Niemcy

Do firmy w saskim Zittau poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora produkcji drewna. Firma wymaga jedynie kandydatów posiadających doświadczenie w pracy z drewnem. Są mile widziani stolarze, montażyści mebli i inni. Miejsce pracy znajduje się na granicy Czech, Niemiec i Polski, co zapewnia idealne warunki do codziennego dojeżdżania.

Zakres obowiązków:

  • Produkcja i finalne obróbki ram okiennych i innych drewnianych wyrobów
  • Prace przygotowawcze i końcowe
  • Kontrola jakości

operator produkcji

Wymagamy:

  • Konieczne jest posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy z drewnem
  • Język niemiecki na poziomie A1 – podstawowa znajomość
  • Samochód do dojazdów

Oferujemy:

  • Pracę w produkcji w Niemczech na pełny etat
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę tylko na jedną zmianę
  • Wynagrodzenie od 14 €/godz. + dodatek za dojazd (Fahrgeld)

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako operator produkcji, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Do każdej oferty pracy można wysłać swój życiorys na wskazany adres email.

Oferty pracy w Niemczech

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Dlaczego ograniczać się tylko do Polski w poszukiwaniu pracy, skoro wejście do Niemiec jest tak samo proste? Podpowiemy Ci, jak się do tego zabrać, jeśli dopiero zaczynasz szukać pracy w Niemczech. A jeśli już ją znalazłeś, pewnego dnia możesz mieć pytania dotyczące uzyskania elektronicznego zwolnienia lekarskiego od polskiego lekarza dla niemieckiego pracodawcy lub czy masz prawo zostać w domu z chorym dzieckiem. Skoro już o dzieciach mówimy, w 2023 roku świadczenie rodzinne (Kindergeld) zostało podniesione. Oferujemy również polskie formularze Kindergeld, informacje dotyczące rozliczenia podatkowego w Niemczech, zmiany minimalnego wynagrodzenia w Niemczech i wiele innych. Blog Starke Jobs to odpowiedzi na Twoje pytania.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 144 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami