Monter- Berlin , darmowe zakwaterowanie

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Oferta pracy – Monter -Berlin  ,  darmowe zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech na stanowisko monter przeznaczona jest dla kandydatów,którzy  chca pracować w Berlinie   . Naszym partnerem biznesowym i Twoim nowym pracodawcą jest firma zajmująca się montażem konstrukcji stalowych , balustrad itp. na terenie Berlina . Pracodawca pokrywa również wszelkie koszty związane z zakwaterowaniem w pokoju jednoosbowym  oraz transportem. Praca jest w Berlinie – praca nie ma wyjazdów w głąb Niemiec .

Możliwość pracy – poniedzialek – czwartek- piątek wolny

Warunek konieczny -j.niemiecki na poziomie minimum A2 .Team 2 osobowy porusza sie samodzielnie autem sluzbowym po terminie Berlin  dlatego musza byc osoby ktore znaja jezyk niemiecki aby moc sie porozumiewac w stopniu podstawowym .

Opis stanowiska na stanowisko monter :

  • Montaz balustrad
  • Montaż fasad
  • Monter konstrukcji stalowych typu schody itp .
  • umiejetność spawania MAG

Wymagania dla wnioskodawców:

  • Dobre umiejętności manualne
  • Znajomość obsługi narzędzi ręcznych i narzędzi akumulatorowych (np. wkrętarek akumulatorowych)
  • Chęć podróżowania po kraju
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie A2 (mozliwosc komunikacji) – nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test
  • Zaletą prawa jazdy do prowadzenia pojazdów służbowych

Monter może liczyć na:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne
  • Tydzień roboczy od poniedziałku do czwartku lub piątku w zależności od zakresu zamówień
  • Odzież robocza, narzędzia
  • Zarobki od 14,50 EUR/h (w zależności od doświadczenia) + dieta dzienna 28,00 EUR/dzień roboczy
  • W pełni opłacone zakwaterowanie
  • transport autem sluzbowym
  • Wsparcie w komunikacji z urzędami niemieckimi (banki, kasa chorych, urzędy skarbowe, wnioski o zasiłki na dzieci itp.)

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako monter, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 144 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami