Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Oferty pracy w Niemczech – Laminator – Lauter-Bernsbach, Niemcy

Poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko laminator materiałów z włókna węglowego dla naszej firmy partnerskiej. Miejscem pracy jest Lauter-Bernsbach, niedaleko od Boží Dar. Praca na stanowisku laminatora jest więc idealna dla wszystkich zainteresowanych możliwością pracy w Niemczech w codziennych dojazdach.

Twoim miejscem pracy będzie firma specjalizująca się od 1999 roku w przemysłowej produkcji i sprzedaży systemów sanitarnych oraz prefabrykowanych komórek łazienkowych dla szpitali, domów opieki, hoteli i pensjonatów.

Opis stanowiska dla stanowiska laminator:

  • Produkcja elementów budowlanych z włókna węglowego
  • Laminowanie w procesie laminowania na mokro
  • Ręczne i maszynowe cięcie podłoży i tkanin
  • Budowa form i prototypów
  • Obróbka mechaniczna

laminator, praca w Niemczech

Wymagania dla kandydatów na stanowisko laminator:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe i kwalifikacje w zakresie materiałów kompozytowych węglowych (zapraszamy również absolwentów)
  • Idealnie doświadczenie w produkcji części z tworzyw sztucznych i włókna węglowego
  • Cechuje Cię duch zespołowy, elastyczność i poczucie odpowiedzialności
  • Minimalna znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 nie są Państwo pewni jaki poziom? Wypróbujcie Państwo Nasz test

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Szkolenie o naszych klientach i Twoich nowych zadaniach
  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym iGZ.
  • Wynagrodzenie od 11,00 € / h
  • Wkład w Boże Narodzenie i święta
  • Wsparcie mediatora polskojęzycznego

Oferta skierowna jest dla mężczyzn i kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszą ofertą pracy jako laminator, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres email – polska@starke-jobs.com i ustalenie terminu rozmowy z Nami. Jeśli są Państwo zainteresowani inną ofertą pracy, tutaj można obejrzeć również pozostałe oferty. Możesz wysłać swoje CV na adres e-mail podany przy każdej ofercie pracy lub wstawić je bezpośrednio na naszej stronie.

Oferty pracy w Saksonii

Przeczytajcie Państwo Nasz blog o pracy i życiu w Niemczech i korzyściach z tego płynących. Interesuje Cię sytuacja w Niemczech po kryzysie koronawirusa? Zobacz artykuł o podatkach i ubezpieczeniach w Niemczech oraz ich zmianach w 2021 r. Oprócz płacy minimalnej wzrósł też zasiłek na dziecko, a podatki spadły. W Niemczech w 2021 r. zarobisz więcej niż kiedykolwiek. Odnośnie zasiłku na dziecko Kindergeld: w Niemczech dodatek na dziecko Kindergeld wypłacany również w 2021 r. Na naszym blogu dowiesz się nie tylko o aktualnych tematach związanych z pracą w Niemczech, ale także jak prawidłowo przygotować CV, czy niemiecki jest ważny w Niemczech lub jak wygląda sytuacja, gdy jedno z rodziców dojeżdża do pracy w Niemczech.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon +48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami