Elektryk przemysłowy – Krauschwitz, Niemcy

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!

Praca w Niemczech – Elektryk przemysłowy – Krauschwitz, Niemcy

Szukasz pracy w Niemczech jako elektryk przemysłowy i potrafisz komunikować się po niemiecku? Do firmy w niemieckim Krauschwitz, niedaleko granicy z Polską, poszukujemy kandydatów, którzy znają niemiecki na poziomie co najmniej A2, są gotowi pracować na zmiany i mieszkają w zasięgu dojazdowym do tego malowniczego miasteczka. Firma, dla której będziesz pracować, jest jednym z najdłużej działających odlewni w Niemczech. Oferta pracy jest otwarta zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a rozpoczęcie pracy jest możliwe natychmiast.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie bezproblemowego funkcjonowania poprzez samodzielne i odpowiedzialne wykrywanie oraz usuwanie usterek, które mogą zakłócać płynność działania.
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich dostosowywanie do zadań produkcyjnych.
  • Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych i sprawdzanie ich prawidłowego działania.
  • Zapewnienie optymalizacji procesów.
  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie w zawodzie mechanika przemysłowego, mechatronika, elektryka lub pokrewnego.
  • Doświadczenie w dziedzinie konserwacji maszyn produkcyjnych.
  • Znajomość elektrotechniki, doświadczenie w metalurgii będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobre umiejętności pracy na komputerze, umiejętność programowania mile widziana.
  • Posiadanie certyfikatu spawacza lub prawa jazdy na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem.
  • Wymagana jest samodzielność, niezawodność oraz umiejętność komunikacji w języku niemieckim na poziomie co najmniej A2 (zaawansowany początkujący).

Oferujemy:

  • Pracę w Niemczech, blisko granicy na stały etat i umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Niemiecką umowę o pracę, niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne, prawo do Kindergeld (dodatku rodzinny).
  • Wynagrodzenie od 15,00 €/godz. + dodatki + Fahrgeld (dodatek za dojazd).

Oferta pracy jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Jeśli jesteś zainteresowany(a) tą ofertą pracy, skontaktuj się z agencją pracy Starke Jobs w Bautzenu pod adresem e-mail bautzen@starke-jobs.com. Jeśli szukasz pracy w innym zawodzie, sprawdź inne oferty pracy w Niemczech. Prosimy o przesłanie strukturalnego życiorysu wraz z danymi kontaktowymi na podany w każdej ofercie e-mail. Nie wiesz, jak napisać życiorys? Nie masz ochoty na jego długie pisanie? Spróbuj stworzyć życiorys online bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę
Informacje o firmie
  • Total Jobs 144 Jobs
  • Adresa Schliebenstraße 18, 02625 Bautzen, Deutschland
  • Telefon 48797705684
  • E-mail polska@starke-jobs.com

Skontaktuj się z nami