Newsletter

Dobry dzień,

Dzięki naszemu Newsletterowi będziesz zawsze na czas informowany o aktualnych ofertach pracy w Niemczech w pobliżu granicy, w pobliżu Twojego domu.

Zapisz się już dziś do newslettera, a nie przegapisz żadnej oferty.

Powiadomienie o zadaniu
[/ vc_column] [/ vc_row]

[mc4wp_identyfikator formularza = „14197”]

 

Zasady wysyłania newsletterów, ich zawartość, sposób i częstotliwość wysyłania

 

Jakiej zawartości newslettera mogę się spodziewać?

Będziemy Cię informować za pośrednictwem biuletynów o zmianach na rynku pracy, nowych ofertach pracy w Niemczech, nowych artykułach w Internecie lub nadchodzących wydarzeniach.

Jak często wysyłamy newslettery?

Newslettery wysyłamy zazwyczaj raz w tygodniu, częstotliwość zależy od tematów lub nowych ofert pracy.

Korzystanie z MailChimp

Newslettery wysyłane są za pośrednictwem platformy MailChimp na Twój adres e-mail, który podałeś podczas potwierdzania subskrypcji newslettera. Przechowywane będą również dodatkowe informacje potrzebne do wysyłania i analizowania biuletynów.

Zapisz się i wypisz się z biuletynów

Subskrypcja biuletynu jest potwierdzana poprzez potwierdzenie linku, który otrzymałeś na swój adres e-mail po zgłoszeniu żądania otrzymywania biuletynów, klikając link na dole naszej strony. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link podany w każdym biuletynie.

Statystyka i pomiar sukcesu

Potwierdzając subskrypcję newsletterów, wyrażasz zgodę na przetwarzanie statystyk niezbędnych do optymalizacji naszych newsletterów. Statystyki opierają się na danych o kliknięciach w treść przesłanego newslettera oraz innych linków, które zawiera newsletter.

Ochrona danych osobowych

Szczegółowe informacje o polityce prywatności i statystykach znajdują się pod tym linkiem .