Informacje – kierowca ciężarówki w Niemczech

Pośrednictwo pracy bezpośrednio pod firmą na stanowisko profesjonalnego kierowcy ciężarówki i kierowcy ciężarówki

Jednym z naszych obszarów, w którym specjalizuje się nasza agencja pracownicza, jest bezpośrednie pośrednictwo pracy jako zawodowy kierowca ciężarówki bezpośrednio pod firmą spedycyjną . W logistyce bardzo trudno jest obsadzić wakaty. Stało się to coraz bardziej widoczne w ostatnich latach, zwłaszcza w obszarze transportu dalekobieżnego w Niemczech. Pomimo usług w zakresie szkolenia kierowców zawodowych, ciągłej poprawy warunków pracy, inwestycji w nowoczesne floty i rosnących świadczeń socjalnych, trend ten będzie się utrzymywał i nasilał, o czym wielu spedytorów już dziś odczuwa.

Teraz jest idealny czas na zmianę pracy. Jeszcze nigdy oferta pracy od firm spedycyjnych w Niemczech po atrakcyjne miejsca pracy dla kierowców ciężarówek nie była tak szeroka jak dzisiaj. Ale jak uważasz, że wszystkie te oferty pracy są naprawdę poważne i odpowiednie? Z silnym i profesjonalnym partnerem po Twojej stronie – Starke Jobs! Pokażemy Ci, jak łatwo z nami znaleźć odpowiedniego pracodawcę w Niemczech.

Rekrutacja i pośrednictwo w pozycjonowaniu kierowcy ciężarówki  zostały objęte naszą usługą dopiero w 2016 roku i stanowią obecnie jedną trzecią naszej podstawowej działalności.

W 2016 roku było to tylko 26 kierowców , ale w 2018 roku byliśmy w stanie pomóc ponad 100 kierowcom . Zostali zatrudnieni bezpośrednio przez firmy spedycyjne w Saksonii i Bawarii , gdzie nawiązali nowy stosunek pracy.

řidič kamionu zprostředkování práce personální agentura

Jak działa pośrednictwo pracy dla kierowców?

Prześlij nam wybraną aplikację o pracę i swoje CV. Przetworzymy Twoje dane i pomysły oraz porównamy je z naszymi dotychczasowymi ofertami firm transportowych. Z Twoich danych stworzymy Twój profil kierowcy i prześlemy go do firmy spedycyjnej, na którą się zdecydowałeś. Twoje dane osobowe, takie jak data urodzenia, adres i numer telefonu, pozostaną anonimowe do przekazania.

Preferujemy firmy spedycyjne , które są oparte na obszarze graniczącym z Polską  .  Informacje, które nam przekazujesz, mają kluczowe znaczenie dla sukcesu tej witryny. Im więcej informacji otrzymamy od Ciebie, tym większe szanse na pomyślne uzyskanie i długoterminowe, zrównoważone zatrudnienie.

  • Wynagrodzenia (+ diety lub podobne świadczenia)
  • ADR (jakie klasy)
  • Rodzaj ładunku (np. materiały budowlane, książki, żywność, części samochodowe itp.)
  • Trasy (np. krajowe (Niemcy), ogólnoeuropejskie lub stałe itp.)
  • Turnus lub system jazdy (na przykład od poniedziałku do piątku, pięć tygodni z rzędu, jeden tydzień wolnego itp.)
  • Czy firma spedycyjna oferuje noclegi, z których kierowca mógłby skorzystać na weekend? Jeśli tak, kto płaci za zakwaterowanie?
  • Gdzie zaparkowana jest ciężarówka
  • Jakie typy samochodów są używane? (plandeka, wymienne nadwozie, naczepa, wywrotka, ruchoma podłoga itp.)
  • Opowiedz nam o wszystkich swoich pomysłach i życzeniach, odpowiednio znajdziemy spedytora.Jeśli nie będziemy w stanie od razu zaproponować Ci odpowiedniej oferty pracy, poszukamy innych konkretnych ofert pracy z firm logistycznych, które najlepiej będą odpowiadać Twoim pomysłom. i dzień próbny. Jako partner otrzymujesz od nas pełne wsparcie podczas całego procesu aplikacji i rekrutacji.

Jakie są koszty pośrednictwa pracy w Niemczech?

Spedycja opłaca naszą prowizję. W związku z tym nie ponosisz żadnych kosztów mediacji.

Jakie są korzyści z pośrednictwa pracy zapewnianego przez Starke Jobs?

Przewaga nad różnymi portalami pracy polega na tym, że nie musisz wysyłać wielu podań o pracę, zanim podpiszesz umowę o pracę z naprawdę odpowiednim pracodawcą.

Dowiesz się od nas również od samego początku dzięki jasnym i wyczerpującym informacjom o każdym konkretnym miejscu. Dzięki temu poznasz już warunki, które czekają na Ciebie w spedycji. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy na niepotrzebnych rozmowach telefonicznych i bezowocnych rozmowach kwalifikacyjnych.

Do czasu Twojej osobistej rozmowy w firmie spedycyjnej Twój profil pozostaje anonimowy.

Jesteśmy tu dla Ciebie! Wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę od klienta. Bo tylko wtedy, gdy będziesz zadowolony, my będziemy zadowoleni!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, nieskomplikowane przetwarzanie danych i zorganizowanie nowej pracy w Niemczech jako zawodowy kierowca ciężarówki :

kierowca