Praca w Niemczech dla Polaków: Dlaczego Starke Jobs Polska?

Post może zainteresować również innych. Podziel się nim ze znajomymi!
Whatsapp

Praca w Niemczech: Dlaczego Starke Jobs Polska?

Analizując pracę agencji pracy w Niemczech zebraliśmy najlepsze rozwiązania i wzorce, które niezbędne do bezstresowej pracy polaków w Niemczech. Oto one:

1. Zaufanie i pozytywne opinie

Jesteśmy firmą dla której wartością nadrzędną jest budowa relacji pomiędzy pracownikami a firmą, gdzie dodatkowo dla Polaków w Niemczech dodatkowym stresem jest niewystarczająca znajomość języka niemieckiego.

W Naszej firmie skupiamy się nie tylko na opiece w relacji pracownik i firma ale także pomagamy jak realnie poradzić sobie w Niemczech. Na Naszej stronie można uzyskać wiele potrzebnych informacji do życia w Niemczech. Jako agencja rekrutacyjna mamy najwyższą skalę ocen pozytywnych nadanych przez pracowników – można nas sprawdzić na Google, Facebook oraz niemieckim portalu Kununu.de. Wpisz w wyszukiwarce lub na Facebook nazwę Starke Jobs a zobaczysz ilu ludzi Nas poleca i ilu o nas mówi w superlatywach.

2. Obsługa i opieka

Jako jedna z nielicznych agencji pracy opiekujemy się pracownikiem od A do Z w języku polskim. To u nas opiekun doradzi Państwu nie tylko jak podjąć pracę ale również uzyskacie Państwo informacje jak złożyć wniosek o Kindergeld lub założyć niemiecki numer podatkowy. To nas wyróżnia na tle innych firm. Na naszej stronie internetowej można uzyskać wielu informacji z zakresu prawa pracy, dodatku na dzieci, ulg podatkowych. Dla nas zadowolenie pracownika jest gwarancją satysfakcji a ilość poleceń tylko o tym świadczy. Dodatkowo prowadzimy infolinię w języku polskim plus mamy wiele udogodnień jak np. aplikację do rozliczania czasu pracy, możliwość kontaktu na wiele sposobów jak Messenger lub Whatsapp.

praca w niemczech dla polakow starke jobs

3. Bautzen – dawniej Polskie miasto Budziszyn jako centrum rekrutacji Polaków w Niemczech

Otwarliśmy Nasze biuro w Bautzen z perspektywą rekrutacji personelu z Polski.

Analizując doświadczenia i wiele negatywnych opinii na temat agencji praca w Niemczech postawiliśmy na Biuro w Bautzen, dlaczego tam? Czy nie mieliście Państwo już złych doświadczeń że jechaliście do pracy do Agencji z Stuttgartu, Dortmundu lub Koloni i na miejscu nie było pracy lub inna niż w opisie? Czy nie było sytuacji, że kwatera jest dwu osobowa zamiast pokoju jednoosobowego? Człowiek jedzie 1200 km swoim autem lub busem 13 godzin i na miejscu jest klops, frustracja i bezradność. Dlatego nasze Biuro otwarliśmy 30 km od Zgorzelca w miejscowości Bautzen tuż przy granicy z Polską.  Do Nas z Wrocławia masz bliżej niż do Poznania, z Żar lub Żagania może z godzinę jazdy autem, nawet rodacy z Zielonej góry przejadą do Nas szybciej niż do Szczecina. Możesz przyjechać podpisać umowę bez ryzyka jazdy przez całe Niemcy i rozczarowania.

U Nas podpiszesz umowę i jedziesz dalej do pracy bez ryzyka np. w Dreźnie czy też w Lipsku. Z Bautzen masz już blisko i po drodze autostradą do Drezna, Lipska, Berlina. U nas podpisujesz umowę o pracę i jedziesz dalej bez ryzyka! Nasza agencja specjalizuje się w ofertach blisko granicy. To w tej sytuacji wielu rodaków dojeżdza do pracy codziennie lub też pracując w Lipsku czy w Chemnitz co tydzień jest na weekend u rodziny. Nie mieliście tak że pracowaliście w Frankurcie nad Menem czy w Dusseldorf? Na weekend nie można jechać do domu bo za daleko – w dwa dni tego nie da się zrobić a dwa koszty paliwo lub bus kosztuje. Dzieci tesknią, coś się dzieje w domu – wracasz do Polski rezygnując z pracy.

To dlatego wybraliśmy Bautzen i oferujemy pracę blisko granicy. Wtedy ty i twoja rodzina jesteście szczęśliwi. Zarabiasz w euro i masz niemiecką umowę o pracę a w domu jesteś minimum raz w tygodniu.

Pamiętaj że jeśli coś ci nie będzie odpowiadać to za moment jesteś z powrotem w domu. Oszczędzasz czas i pieniądze. Przystąp do Nas – jesteśmy wiarygodnym partnerem.

4. Personel

Nasz Personel to doświadczeni specjaliści z zakresu rekrutacji i zarządzania personelem z Polski i w Polsce jak i w Niemczech. To urodzeni w Polsce i wyedukowani w Polsce specjaliści, którzy znają polską mentalnośc i polską dumę narodową. Nie pracują u nas przypadkowi ludzie dla których pracownik produkcji czy monter nie jest odpowiednim partnerem do rozmowy. U nas ludzka strona jest najważniejsza a partner ma zawsze czas aby doradzić i znaleźć rozwiązanie.

 

1 komentář

 1. Marzena

  Proszę o kontakt szukam.pracy Blisko granicy

  Odpovědět
 2. Henryk Kupisek

  Uprawnienia na wózek widłowy Płytkaż Murarz

  Odpovědět
  1. narka75

   Prosimy o przeslanie cv na adres : polska@starke-jobs.com . Po otrzymaniu i analizie mozemy przystapic do procesu rekrutacji

   Odpovědět
 3. Barbara

  Proszę o prace w fabryce dla pary

  Odpovědět
  1. narka75

   Prosimy o przeslanie cv na adres : polska@starke-jobs.com . Po otrzymaniu i analizie mozemy przystapic do procesu rekrutacji

   Odpovědět
 4. Lukasz

  Chce pracowac bizej polskiej granicy obojetnie przyczy

  Odpovědět
 5. Lukasz

  Szukam pracy blisko granicy

  Odpovědět

Zostaw swój komentarz

Proszę śledzić i polub nas :)

Whatsapp