Starke Jobs Marienberg 65347 views

Žlutá
Something About Company

W Polsce nie ma zbyt wielu wolnych miejsc pracy. W miastach Wrocław, Zielona Góra  znajdują się strefy przemysłowe z wieloma firmami produkcyjnymi, ale nie każdy może się tam dostać. Starke Jobs Marienberg oferuje ciekawą alternatywę. Nasze biuro znajduje się blisko Chemnitz i Drezna. Praca w Niemczech wystarczy, nie bój się tego kroku.

Wiele osób z Chemnitz  i innych okolicznych miejscowości i wsi od dawna korzysta z tej możliwości pracy w Niemczech. Oferta pracy oferowana przez Starke Jobs Marienebrg jest zróżnicowana. Od operatorów produkcyjnych, przez rzemieślników po specjalistów z różnych dziedzin.

JESTEŚMY SILNYM PARTNEREM DLA WSZYSTKICH  

– PRACA W MARIENBERGU –

Nieustannie poszukujemy dobrych pracowników dla regionu Marienberg. Przede wszystkim zatrudniamy pracowników dla przemysłu metalowego i elektrotechnicznego. Nie ma znaczenia, czy jesteś kierowcą VZV, elektrykiem, spawaczem, operatorem produkcji czy pakowaczem. Ale poszukujemy również kandydatów do innych zawodów, takich jak kierowca ciężarówki, pielęgniarka i opiekun, stolarz i wielu innych.

 COŚ O MARIENBERGU

Marienberg został założony w 1521 r., ale pierwsza wzmianka o nim pojawiła się już w 1323 r. Miasto nosi imię Marii Panny, której imieniem nazwano tutejszy kościół. Miasto było dawniej znane z wydobycia węgla i związanych z nim złóż srebra. Marienberg jest z około 17 280 mieszkańcami i jednym z największych miast w Saksonii pod względem powierzchni.

Dzięki regionalnej i stale rozwijającej się infrastrukturze firmy z branży metalowej i motoryzacyjnej budują swoje siedziby w Marienberg.

STARKE JOBS MARIENBERG – PRACA W NIEMCZECH

Starke Jobs specjalizuje się nie tylko w zatrudnianiu, ale również w organizowaniu pracy bezpośrednio pod klientem. Dlatego cenimy wszystkich poszukujących pracy, są dla nas bardzo ważni. Podczas osobistej rozmowy z naszymi menedżerami możemy również oprzeć się na Państwa indywidualnych życzeniach i potrzebach.

Szczęśliwi pracownicy to dobrzy pracownicy. I właśnie to od lat docenia wielu naszych klientów.

W Marienberg znajdziesz wiele aktualnych wakatów . Wszystkie te oferty pracy przeznaczone są na codzienne dojazdy.

W Starke Jobs Marienberg personel HR jest dedykowany kandydatom z Całej Polski :Mamy tutaj wieloletnie doświadczenie z personelem z Czech i jak również z Polski .Współpraca z polskimi monterami , spawaczami , lakiernikami nie jest nam obca .Zaledwie 70 km od Drezna gwarantuje pracę blisko granicy i możliwosć bieżących odwiedzin i kontaktów z rodziną w Polsce .

JAK NAS ZNALEŹĆ

Siedzibę naszej firmy w Marienbergu znajdziesz bardzo łatwo, jeśli przejedziesz przez przejście graniczne Mount St. Sebastian na granicy z Czechami.

Kiedy zobaczysz pierwszy zakręt na Marienberg-Süd, skręć w lewo. Jak tylko miniesz znak informujący o wjeździe do wioski, będziesz na mecie. Tuż przed wejściem na wiadukt skręć w lewo. Podjedziesz bezpośrednio na parking, gdzie przed sobą zobaczysz nasz oddział w Marienbergu.

 

Starke Jobs Marienberg ogłoszone 1 oferty pracy

Informacje o firmie
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • E-mail polska@starke-jobs.com
  • Miejsce pracy

Skontaktuj się z nami